Pár slov o nás

svatebnĂ­ fotograf a svatebnĂ­ kameraman

SvatebnĂ­ fotograf

Libor svatební fotograf a svatební kameraman fotí od 12 let a profesionálně se zabývá fotografi, grafikou a videotechnikou od roku 1997.

SvatebnĂ­ kameraman

Hana (manžeka) svatební fotograf a svatební kameraman ovlivněna prací manžela se postupně propracovala k fotografickým dovednostem potřebným pro svatební fotografii, ale nejvíce ji učarovalo video a role kameramana. V této činnosti dosahuje vysoké úrovně s ženským pohledem a citem při zpracování svatebního videa.

Zakládáme si na tom, abychom veškeré služby produkovali na špičkové moderní technice a výsledkem je kvalitní práce za rozumné ceny, individuální přístup a profesionalita.

Realizační tým  LMFOTO

nejsou jen fotografové a kameramani, ale také svatební agenti, tak abychom poskytovali ucelené a profesionální služby po celém území ČR. 

mapa pokrytĂ­ ÄŚR

DoporuÄŤenĂ­

 • Kdybychom to mÄ›li říci obchodnÄ›, tak jedinĂ© slovo co pĹ™esnÄ› vystihuje Hanku a Libora, ...profesionálovĂ©. Z lidskĂ©ho pohledu skvÄ›lĂ­ lidĂ©, kteří nám do focenĂ­ pĹ™inesli pohodu, uvolnÄ›nost a zábavu.

 • VáženĂ­ Hanko a Libore Musialkovi,
  chtěl bych vám poděkovat za náš sociální podnik Přirozenou cestou. Nejen za fotky, ale především za video, které jsme dostali darem a velmi si toho vážíme. V brzké době ho patřičně využijeme pro naši prezentaci. Jsme rádi, že jsme vás potkali a těšíme se na další spolupráci.
  Za Přirozenou cestou s.r.o.
  sociální podnik
   

   

 • Pavla a Pavel
  novomanželé z Lednice
 • Mgr. Hyrák Stanislav
  sociální podnik