Svatební Fotograf | Svatební Kameraman

fotíme a filmujeme s láskou a pečlivostí, protože nás to baví

 

Svatební fotograf

Fotografií zaznamenáme děj, který se nedá vrátit, proto svatební fotograf vytvoří pro novomanželé exklusívní svatební 3DFOTOKNIHU a prezentační foto album, umístěno vše a ZDARMA na našem webu. Svatba bez fotografa je nepředstavitelná a proto aby neunikl žádný momemt z celého významného dne, fotíme najednou 2 fotografové a to za cenu jednoho svatebního fotografa, ovšem s profesionální fotografickou technikou Canon ve vybavení obou fotografů. Přítomnost 2 fotografů umožňuje zaznamenat raní přípravy nejen u nevěsty, ale zároveň i u ženicha. Při samotném svatebním obřadu pořizujeme fotografie ze dvou pohledů a tím pečlivěji zdokumentuje všechny děje svatebního dne. Pro náročné zákazníky máme v nabídce balíček EXKLUSIV. Počet svatebních fotografií neomezujme v žádném balíčku služeb, ba naopak se snažíme zaznamenat maxilmální počet snímků, které všechny graficky upravujeme. Fotografie předáváme obvykle do 2-4 dnů.

Svatební kameraman

Videokamerou profesionální řady zn.SONY svatební kameraman (manželka) zaznamená děj, pohyb, neopakovatelnou atmosféru, střih, efekty, a vlastní dodaná hudba dotváří atmosféru vašeho jedinečného svatebního dne, který umístime ZDARMA do sekce video .Výstupem pro novomanželé je svatební video (VIDEOKLIP), v délce podle zvoleného balíčku služeb. (Ekonomický, Standard, Top, Exklusiv) Nejen výstupní formát v nejvyšší kvalitě (HDV), ale jiné formáty na přání novomanželům vyrobíme, jako například pro YUTUBE (ukázka), Facebook, "chytré" telefony s Androidem nebo Apple, nebo specifický formát pro domácí DVD přehrávače. Svatební video předáváme obvykle do 5-11 dnů.

Svatba

Svatební stripy ,naše rychlá galérie stripových proužků -svatebních fotografií z jednotlivých svateb . Každá nabídka by měla obsahovat něco zvláštního a jedinečného. LMFOTO pro tyto účely nabízí balíček EXKLUSIV, kde nabízíme služby pro svatební den, kde součástí balíčku jsou služby vytvářející prostor fotografického a filmového záznamu před samotnou svatbou. I zde nabízíme něco navíc. Tímto představujeme možnost vytvoření 360° rotace něvěsty a virtuální prohlídky místa svatebního obědu. 


 

Proč si vybrat nás

 

Pracujeme se špičkovou fototechnikou a videotechnikou, podpořenou profesionálními licenčními programy pro zpracovaní vytvořeného materiálu.

 

Dodržujeme licenční vlastnictví, autorská práva a dodržujeme kodex fotografů. Zachováváme mlčenlivost o sdělených a předaných údajích.

 

Maximálně se snažíme naslouchat vašim požadavkům a následně je realizovat do fotografií a videa.

 

V jedné, konečné ceně nabízíme služby 2 fotografů nebo fotograf a kameraman nebo kameraman a pomocný kameraman. Individuální cenová kalkulace je také možná.

Doporučení

 • Kdybychom to měli říci obchodně, tak jediné slovo co přesně vystihuje Hanku a Libora, ...profesionálové. Z lidského pohledu skvělí lidé, kteří nám do focení přinesli pohodu, uvolněnost a zábavu.

 • Vážení Hanko a Libore Musialkovi,
  chtěl bych vám poděkovat za náš sociální podnik Přirozenou cestou. Nejen za fotky, ale především za video, které jsme dostali darem a velmi si toho vážíme. V brzké době ho patřičně využijeme pro naši prezentaci. Jsme rádi, že jsme vás potkali a těšíme se na další spolupráci.
  Za Přirozenou cestou s.r.o.
  sociální podnik
   

   

 • Pavla a Pavel
  novomanželé z Lednice
 • Mgr. Hyrák Stanislav
  sociální podnik