Kvalita

 

Pracujeme se špičkovou fototechnikou a videotechnikou, podpořenou profesionálními licenčními programy pro zpracovaní vytvořeného materiálu.

FOTOAPARÁT a PŘÍSLUŠENSTVÍ

K této zodpovědné práci používáme jen špičkovou techniku, v našem případě co se týče fotografické techniky jedná se o značku CANON a modelová řada 1Ds MARK. Tento fotoaparátCanon 1Ds bude na vás nahlížet zleva a tento fotoaparát Canon 1Ds nahlíží z prava.  Ano, budou dva, protože fotíme 2 fotografové najednou.  Používíme jen fotoaparáty s plnou velikosti políčka filmu tzv. FullFrame.

Kvalita výsledného snímku je závislá nejen na kvalitním těle DF ( 1Ds MARK), ale také na kvalitním objektivu. V naší výbavě máme jen objektivy z profesionálná řady Canon, které se vyznačují maximální ostrostí a reprodukci barev. Když naše fotoaparáty budou blízku vás, bude na vás "hledět" širokoúhlá optika 17a pokud budeme dále od vás tak si vás přiblížíme tímto modelem 70a nebo na vás vytáhneme tuto "rouru" 400, která dohlédne opravdu daleko.

Svatební fotografie bez přídavného světla si nelze ani představit, jelikož převážně se oddává v uzavřených místnostech (radnice) nebo v kostelech apod. . Málo světla je noční můra pro fotografy. Abychom měli klidné spaní, tak kromě standardního blesku (jak jinak než Canon) bleskpoužíváme tento speciální blesk pro svatební fotografii q1, který má vícenásobný dosah než standardní blesky. Proto u našich fotografií v místnostech, kostelech jsou tímto světlem osvíceny i prostory za nevěstou a ženichem, ba i stropy v kostelech mají co ukázat...

K této činnosti patří mnoho dalšího příslušenství, jako stativy, monopody, stinítka, difúzory, dálkové odpalovače apod., ale s tímto vás už nebudeme zatěžovat.

 

VIDEOKAMERA a příslušenství

Než vás seznámíme s naší technikou, ihned na začátku odpovíme na otazku? Proč nefilmujeme také na digitálními fotoaparáty, které to dnes také umí? Odpovídíme:  I naše modely Canon 1Ds disponují touto funkcí. Ale úpřímně řečeno, nedovolíme si toto použít, protože  v tomto případě se bavíme o naprosto jiné kvalitě, která se výsledkem projeví, až si své svatební video pustíte na televizi v plném, ve vašem případě Full HD rozlišení. A budoucnost ? Ano i na to je potřebné myslet, aby vaše svatební video nevypadalo tak, jako videa natočená před 6 lety a více.

Tak samo, jako v případě fototechniky, tak pro vytváření videoklipů, video záznamů, filmu apod., používíme videokamery z profesionální řady od společnosti SONY. Tyto modelové řady provádějí záznam v kvalitě HDV ( je to vyšší kvalita záznamu než Full HD).  Není to zařízení do ruky, ale kamera na rameno. cam1Také i při natáčení videa, každý kameraman bojuje se světlem. Pro tyto účely používáme výkoné a moderním LED osvětlením umístěné na kameře nebo umístěné na prodložené kamerové tyči. cam2Současné požadavky na filmové efekty neustále narůstají, tyto kamery umí přímo natáčet řadů efeků,  jelikož jsou vybavené těmito funkcemi. Nedílnou součástí kvalitního videa je kvalitní záznam zvuku. V našem záznamu neuslyšíte motorek kamery při zoomovaní nebo záznamu, tak jak je běžné u ručních kamer, tak neuslyšíte zvuk jako echo. Citlivost přídavného mikrofonu zaznamenává zvuk z větší vzdálenosti a mikrofony pro záznam je směrovatelné.

Pro natáčení je potřebné další příslušenství, jako stativy, otočné hlavy, klapky, filtry apod..