Dobrá cena

 

V jedné, konečné ceně nabízíme služby 2 fotografů nebo fotograf a kameraman nebo kameraman a pomocný kameraman. Individuální cenová kalkulace je také možná.

Naši cenovou politiku máme postavenou na našich dovednost,kvalitě a technickém vybavení. Do každé svatby vnášíme něco navíc, co se nedá zaplatit. A to je elán, nadšení a hledání hezkých věcí pro vás. Naše nabídka pokrývá zájemce o naše služby od nejmenších svateb (balíček EKONOMICKY) až po svatby velké (balíček STANDARD, TOP) nebo pro svatby vyjímečné (balíček EXKLUSIV).

Porovnejte si sami služby konkurence jako jsou:  obsah služeb, množství, technické vybavení  a cenu za nabízené služby. Najdeteli to, co nabízíme my, za nižší cenu, zavolejte nám a nabídmeme vám kompenzaci.

 

Doporučení

 • Kdybychom to měli říci obchodně, tak jediné slovo co přesně vystihuje Hanku a Libora, ...profesionálové. Z lidského pohledu skvělí lidé, kteří nám do focení přinesli pohodu, uvolněnost a zábavu.

 • Vážení Hanko a Libore Musialkovi,
  chtěl bych vám poděkovat za náš sociální podnik Přirozenou cestou. Nejen za fotky, ale především za video, které jsme dostali darem a velmi si toho vážíme. V brzké době ho patřičně využijeme pro naši prezentaci. Jsme rádi, že jsme vás potkali a těšíme se na další spolupráci.
  Za Přirozenou cestou s.r.o.
  sociální podnik
   

   

 • Pavla a Pavel
  novomanželé z Lednice
 • Mgr. Hyrák Stanislav
  sociální podnik